fbpx

Рівненська тренерка з йоги порадила просту вправу для покращення самопочуття

Діліться інформацією з друзями:

Існує проста вправа, що здатна активізувати процеси відновлення в організмі, пришвидшити рух крові та лімфи, а також попередити певні захворювання. Йдеться про піднімання випрямлених рук над головою про користь цієї вправи розповіла рівненська тренерка з йоги, дипломований спеціаліст-реабілітолог Олена ЧАБАРАЙ.

Фізіологічне положення рук – опущеними вниз. Однак їх підняття і фіксування в такому положенні на нетривалий термін – досить корисне.

Як робити цю вправу:

Візьміть долоні замком. Не поспішаючи, підніміть руки над головою. Тепер потрібно обережно потягнутися за руками вгору. Цю вправу потрібно починати стоячи на місці, а потім продовжити в русі.

Пройдіть по кілька метрів в один, а потім — в інший бік. Під час вправи не робіть різких рухів і стежте за своїм станом.

Переваги підняття рук  

  • При піднятих руках пришвидшується проходження їжі шлунково кишковим трактом. Таким чином відбувається профілактика процесів бродіння, гниття, запобігання порушення балансу мікрофлори кишківника.
  • З плином часу, внутрішні органи, зміщуються зі звичного місця розташування та трохи опускаються. Це стосується органів очеревини і грудної клітини. Піднімаючи руки вгору, ви також трохи піднімаєте внутрішні органи, зміцнюєте м’язи преса. Також, цей простий рух перешкоджає обвисанню живота, розтягує хребет.
  • Після пиття рідини, як і після їжі, також корисно тягнути вгору руки. При цьому вода швидко пройде крізь кишківник. Не затримуючись, вона змиє залишки їжі, що накопичилися на стінках органів травлення. Фахівець радить: за півгодини до їжі, випийте склянки півтори чистої води і підніміть руки. Цей метод — корисна профілактика проти закрепу.
  • Піднімаючи вгору руки, ми розправляємо хребта, тренуємо гнучкість.

Перед початком тренувань проконсультуйтеся зі своїм лікарем.