Рівненщина отримала вакцину проти грипу для щеплення осіб груп ризику

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Україна безкоштовно отримала 30 тисяч доз вакцин для профілактики грипу серед медичних працівників. Вони надійшли в країну за механізмом PIVI.

Це – вакцини корейського виробництва від чотирьох штамів захворювання. 17–19 листопада їх доставили в регіони.

Про це вчора, 24 листопада, під час брифінгу розповів Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Розподіл вакцин здійснюють місцеві департаменти охорони здоров’я.

Крім того, понад 180 тисяч доз вакцини (виробництва Франції та Нідерландів) були закуплені коштом державного бюджету. Після доставки в регіони вони використовуватимуться для щеплення осіб із груп ризику: медичних працівників, людей, старших за 60 років, військових, освітян та інших.

Міністр також нагадав, що щеплення від грипу і коронавірусної хвороби можна робити одночасно, але – в різні руки.

Сьогодні на брифінгу в ОДА Людмила Країнська, координаторка з логістики вакцини у Рівненській області підтвердила, що область вже отримала вакцини від грипу. 

У вигляді гуманітарної допомоги в область надійшло 1770 доз вакцини проти грипу виробництва Південна Корея. Ця вакцина розподілена на медичних працівників, які задіяні у процесі вакцинації. Тобто на пунктах щеплень, мобільних бригадах та центрах вакцинації. – розповіла Країнська.

Також з державного бюджету отримано два види вакцин: Ваксігрип (французького виробника) в кількості 1142 дози, а також 4500 доз вакцини Інфувак (виробництва Нідерландів).

– Вакцина, яка надійшла за кошти державного бюджету розділена між ковідними лікарняними, між закладами, які задіяні в “ковіді” на медичних працівників, а також розділена на заклади первинної медико-санітарної допомоги для вакцинації осіб груп ризику. Тобто можна звернутися туди для того щоб безкоштовно отримати щеплення проти грипу, але виключно тим особам, які належить до груп ризику, – зазначила Людмила Країнська.

Діліться корисною інформацією з друзями: