fbpx
Рівне налагоджує співпрацю із медичними закладами Естонії

Рівне налагоджує співпрацю із медичними закладами Естонії

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 30 квітня, у Рівненській громаді з офіційним візитом перебувають представники клініки відновного лікування у Східно-Талліннській центральній лікарні.

Естонські медики вже побували у Центральній міській лікарні Рівного, а також зустрілися з секретарем Рівненської міської ради, виконувачем обовʼязків міського голови Рівного Віктором Шакирзяном.

“Радий вітати вас у нашому місті, ви добре знаєте, що сьогодні розвиток медичної галузі – один із ключових для нас, адже тісно повʼязаний із допомогою військовим. Ми ставимо за мету зробити сферу охорони здоровʼя максимально наближеною до наших жителів, прогресивною та сучасною. Віримо, що завдяки таким партнерським звʼязкам нам це вдасться” – відзначив Віктор Шакирзян.

У свою чергу естонські медики висловили повну готовність допомагати, підтримувати та навчати українських колег. Саме тому у складі делегації – керівник клініки, представники центру відновного лікування, фізіотерапевт.

“Минулого року ми підписали меморандум про співпрацю з вашою лікарнею, ваші медики вже приїжджали до нас, знайомилися з нашими закладами. Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні для вас ключовою є допомога в реабілітації військовослужбовців. І готові допомагати разом розвивати вашу медичну галузь у цьому напрямі. У нас спільний ворог і ми вдячні вам, що ви стоїте на сторожі спокою всієї Європи. Тому відчуваємо, що зможемо допомогти вам, зробимо до цього усе можливе” – наголосив керівник клініки відновного лікування у Східно-Талліннській центральній лікарні Каупо Оле.

Читайте також: На Рівненщині бізнес-проєкти передбачають створення 366 нових робочих місць