Про проблеми зі здоров’ям розповість шкіра

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У східній медицині побутує думка про те, що кожна цятка або нерівність на шкірі свідчить про проблеми організму.

Будь-які проблеми зі здоров’ям, навіть внутрішні, знаходять відображення і на нашому зовнішньому вигляді. Кращим індикатором стану організму є людська шкіра.

Ці підказки дають змогу запобігти хворобам. Але при цьому обов’язково проконсультуйтеся у відповідного фахівця.

Розташування шкірних висипів відповідає певним органам або ділянкам тіла.

Наприклад, прищ на чолі або плечах вказує на хвороби органів травлення. На щоках або спині – негаразди з легенями. На носі або грудях – проблеми із серцем. Прищі біля рота вказують на те, що у вас проблеми в ділянці репродуктивних органів, а на підборідді – негаразди з нирками.

Вона різними способами подає нам сигнали про те, що щось не так – які з них не можна ігнорувати, розберемося разом.

Темні плями на шкірі можуть говорити про наявність надниркової недостатності, яка розвивається

Ви можете відчувати слабкість кінцівок, з небажанням споживати їжу. Знизиться рівень цукру в крові, а також тиск. Найкраще при виявленні таких плям і інших супутніх симптомів звернутися до лікаря.

Утворення ділянок без пігментації як ознака вітіліго

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Це може говорити про наявність захворювання під назвою вітіліго. Така недуга – наслідок надниркової недостатності та недостатньої активності клітин, відповідальних за вироблення пігменту. Вам допоможе ендокринолог або дерматолог.

Висипання як симптом алергії, інфекційного або вірусного захворювання

Будь-які висипання на шкірі можуть бути наслідком алергії, інфекцій або вірусних захворювань. Вихід один – при виявленні висипань незалежно від їх характеру звернутися до лікаря.

Набряклість як наслідок гіпотиреозу

Найчастіше надмірна і регулярна набряклість є наслідком гіпотиреозу – дефіциту гормонів, що виробляються щитовидною залозою. Якщо паралельно набряклості ви відчуваєте сухість шкіри, спостерігаєте випадання волосся і помітили, що неконтрольовано набираєте вагу, то все не дуже добре.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Великі кількості родимих плям через гормональні збої

Основною причиною їх активного утворення є спадковість, однак найчастіше «рідні поля» виникають внаслідок гормональних збоїв і надмірного впливу ультрафіолету. Якщо кількість родимок різко змінюється в більшу сторону, вони доставляють неприємні і хворобливі відчуття, змінюються в кольорі і розмірі, то не варто зволікати з відвідуванням лікаря.

Лущення шкіри внаслідок нестачі вітамінів

Нерідко причина лущення – нестача вітамінів, порушення гормонального фону, алергія, псоріаз тощо. Щоб не ворожити у пошуках причини, при виявленні лущення зверніться до лікаря.

Надмірна пітливість причини хворої щитовидної залози

Якщо ви по натурі своїй – людина пасивна, а потовиділення таке, ніби ви тільки що повернулися з марафону, то у вас, найімовірніше, дифузний токсичний зоб. Це порушення в роботі щитовидної залози, при якому виділяється величезна кількість тиреоїдних гормонів, що викликає витончення шкірних покривів, і, як наслідок, підвищене потовиділення.

Будьте уважні до себе і до сигналів, що подаються вам вашою ж шкірою! Вона завчасно попередить про наявність тих чи інших недуг і проблем зі здоров’ям. Бережіть себе, не соромтеся відвідувати лікарів і будьте здорові!

Діліться корисною інформацією з друзями: