Мʼязам потрібен відпочинок. Чули таку думку? Не можна займатися фізичними навантаженнями щодня. Це занадто велике навантаження для організму.
То як вірно робити й чи стосується це йоги?
Йога — не є інтенсивним фізичним навантаженням (За винятком силових видів йоги).
Відпочивати тут не потрібно. Якраз навпаки, бажано практикувати щодня.
Скільки часу? Які саме практики обирати?
1. Починайте з коротких і легких практик 10-15 хв в день буде достатньо. І поступово збільшуйте час та інтенсивність.Тіло само підкаже коли хоче більше.
2. Займатися йогою 60 хвилин в день – це добре. Особливо для сучасної людини, яка більшість часу проводить у сидячому положенні.
3. Силові практики мають бути присутніми декілька разів на тиждень. З віком, ми природно втрачаємо мʼязову тканину, тому такі вправи потрібні для підтримки здоровʼя, для зміцнення мʼязів. Силова йога або вправи із власною вагою — присідання, віджимання, випади. Згодом додати фітнес стрічки, гантелі 5-7 кг.
Зверніться за супроводом тренера! Він дасть Вам фахові поради, які допоможуть оздоровити свій організм.
Читайте також: Відома рівненська тренерка з йоги заснувала ютуб-канал “Хатха Йога легко та зрозуміло”
- Рівненський «Щедрик»: успіх, народжений з любові до УкраїниПід торговою маркою «Щедрик» понад 30 років успішно працює на Рівненщині ТОВ ВТП «Агропереробка», створюючи якісну продукцію європейського рівня. Засновниця компанії Ольга Рудомська почала свій бізнес із нуля, пройшовши шлях від працівниці на заводі до управлінця.