Куди звертатися рівнянам для повторного щеплення вакциною AstraZeneca

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На Рівненщину надійшла вакцина Астразенека для повторного щеплення тих хто отримав до того 1 дозу цієї ж вакцини.

Вже розпочали роботу бригади та пункти щеплення з тими хто вакцинувався в березні.
До нас звернулися рівняни з таким питанням:

«Олена Гандзюк якось на брифінгу наголошувала на тому, що 1 і 2 дозу щеплення людина повинна зробити в одній і тій же бригаді. Проте сьогодні сімейний лікар в своєму лікарському чаті написала що можна приходити в поліклініку з 9 до 14 щоб отримати повторне щеплення за живою чергою. Але ж я не знаю чи це там моя бригада працює чи ні. Можливо є якісь зміни до інформації, що надала пані Олена, чи до сімейних ця інформація не доведена.”

Ми попросили координаторку вакцинування на Рівненщині Олену Гандзюк прокоментувати це питання:

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Сьогодні вранці на селекторній нараді ми розібралися з керівниками ЦМПСД домовилися, щоб таких речей не відбувалося. Тому що до людини телефонує працівник бригади чи пункту щеплення, де відбувалося перше щеплення. Для того щоб не було потім повторних дзвінків, щоб не турбували людину зайвий раз, ми домовилися, що телефонують працівники бригади або пункту щеплення.
Інформацію як вакцинуватися в другий раз чи перший раз в сімейного лікаря має право отримати тому що сімейні лікарі це спеціалісти, які на передньому фронті завжди спілкуються із населенням.
Сімейний лікар просто зобов’язаний дати інформацію (тому що вже є у нас дані про те, що сімейні лікарі відповідають, що «ми не знаємо») де вам пройти вакцинацію і хто вам зателефонує. Сімейний лікар може не знати коли це у вас буде, але чітко роз’яснити як це відбувається зобов’язаний.
Про це вже ми сьогодні говорили і відійшли згоди з керівниками первинного рівня медичної допомоги з ЦПМСД. Щеплюємся там, або тими спеціалістами де вакцинували перший раз. Тому що це буде плутанина і в першу чергу у постачанні вакцин. У нас дуже чітке планування. Як щоб вакцина була однодозна цих питань не виникало б. А так як ми завжди бронюємо на вас другу дозу. Відповідно вийде плутанина і виникнуть збої у вакцинації.
Про живу чергу вам повинні нагадувати якщо бригада там вдень 170 чоловік то приблизно не оставить там до обіду після обіду так похвилинно ну це важко спланувати коротко все З’ясуйте коли зручніше час вам прийти на щеплення

Діліться корисною інформацією з друзями: