Хірургічний корпус рівненської міської лікарні відновлює роботу

З 27 липня хірургічний корпус Рівненської ЦМЛ починає працювати у штатному режимі.
Якщо точніше, обслуговувати пацієнтів, що потребують хірургічної допомоги, будуть усі відділення корпусу, крім урології, яка має окремий вхід і де поки-що так само лікуватимуться хворі на Covid-19.
Про це розповів заступник головного лікаря ЦМЛ з хірургічної роботи Ігор Дундюк.
– Кількість хворих на Covid-19 у місті зменшується, тому ми маємо змогу поступово повертатися до обслуговування пацієнтів без ознак інфекції, –
каже Ігор В’ячеславович.
– З 27 липня у відділеннях хірургічного корпусу проводитимуться і планові, і ургентні оперативні втручання для усіх, хто цього потребує. Звичайно, перед тим як розпочати роботу, відділення хірургічного корпусу пройдуть повну санітарну обробку. Після цього їх перевірять фахівці санітарно-епідеміологічної служби, які проведуть всі необхідні дослідження, аби дані підрозділи змогли розпочати прийом пацієнтів. Додам, що всі хворі, перед тим як потрапити на лікування до стаціонару ЦМЛ, проходитимуть стандартну процедуру тестування, тобто обстежуватимуться на відсутність коронавірусної інфекції.
Нагадаємо, що центральна міська лікарня належить до опорних закладів «першої хвилі», де лікують хворих на Covid-19. Але кількість ліжкомісць, виділених для цієї категорії пацієнтів, тут поступово скорочуватиметься. Відтепер більшість хворих із коронавірусом лікуватиметься в інфекційному відділенні закладу.
Неля ЗАБОЛОТНА

Постійно бути в курсі новин вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: