Фітнес для вагітних у Рівному проводить сертифікований тренер

Фітнес для вагітних набирає популярності. У Рівному такі заняття проводить сертифікований тренер Вікторія Давидович.Під час вагітності помірно активні фізичні навантаження позитивно впливають на здоров’я не тільки матері, але і дитини. Під час грамотно спланованого заняття фітнесом у вагітних поліпшується кровообіг і живлення клітин, в результаті чого, отримуючи необхідну кількість кисню і поживних речовин, плід правильно розвивається. Крім того, легкі фізичні навантаження можуть позбавити вагітну від ранкової нудоти, – додає тренер.

За словами засновниці проекту Оксани Кравець, «Пузата Мама» пропагує здорове та щасливе батьківство. Вагітні слухають корисні лекції, беруть участь у цікавих зустрічах та отримують яскраві емоції. Також учасники вже мають креативні фото.

А заняття фітнесом допомагають не тільки зосередитися на собі, а й сповна насолодитися прекрасним творчим станом – вагітністю. Адже, як каже Оксана Кравець, вагітність – це не хвороба, а тому заняття спортом не протипоказані, а, навпаки, необхідні.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Загалом під час проекту «Пузата мама» вагітні готуються до найважливішого моменту – народження малюка.

Читайте такожТворчість на дорозі: популярні індивідуальні номерні знаки на Рівненщині

%d блогерам подобається це: