fbpx
Державний центр реабілітації

Державний Центр реабілітації запрошує людей з інвалідністю на безкоштовне відновлення

Діліться інформацією з друзями:

Державний Центр реабілітації інвалідів запрацював у повну силу. Раніше, нагадаємо, через воєнні дії та пошкодження він частково призупинив свою діяльність. Нині усе відбудовано, тож Державний Центр запрошує людей з інвалідністю на безкоштовну реабілітацію.

Локація: село Лютіж Вишгородського р-ну Київської обл., https://vcpri.com.ua/

Курс надається на 18 днів. Усі процедури та харчування безкоштовні.

Це гарна можливість для людей після травм, операцій, інсультів, інфарктів, контузій та поранень відновити здоров’я. Є також дитяче відділення.

В Державному центрі реабілітації.

Приймаються пацієнти усієї рухової активності, окрім повністю лежачих. Їм забезпечується цілодобовий нагляд медсестер і покоївок. Також працюють психологи. У лікування входять: великий комплекс фіз. процедур, ерготерапія, комплекс для відновлення та тренування опорно-рухової системи. Басейн з теплою водою, гідротерапія.

Центр має свої автобуси для перевезень людей з інвалідністю, тобто іногородні не їдуть своїм ходом, а їх зустрічають, привозять, відвозять.

В Державному центрі реабілітації.

Проживання у двох-поверхових корпусах із кімнатами на 1-2 людини з туалетом та душем. В корпусах тепло. Супроводжуюча особа оплачує харчування.

За інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення за місцем проживання або за телефонами Центру – (04596) 40-010, (04596) 40-011.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Статус тимчасового захисту для українських біженців у Швейцарії продовжено