fbpx
Братиків-“поспішайок” виходили у Рівному

Братиків-“поспішайок” виходили у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Братики Тарас та Ілля, народилися вкрай незрілими на 27-му тижні вагітності, хоча вага при народженні була 1470 та 1460 грамів, та з перших хвилин життя вони боролися за кожен подих та грам ваги.

У віці 9 днів їх було переведено до Рівненської обласної дитячої лікарні у зв’язку з численними ускладненнями.

Їхні перші тижні минули у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених неонатального центру, де вони мужньо долали некротичний ентероколіт, септичний стан, та незрілість легень. Вони перебували на ШВЛ 10 днів, далі на неінвазивній респіраторній підтримці 20 днів, цілих 5 днів, вони не могли харчуватись ентерально і були на повному парентеральному харчуванні. А потім ще долали бронхолегеневу дисплазію, остеомієліт, анемію недоношених, ретинопатію і багато різних станів, які характерні для незрілих діток.

Братиків-

Мультидисциплінарна команда лікарів: неонатологи, дитячі анестезіологи, неврологи, офтальмологи та хірурги – доклали всіх зусиль, щоб допомогти Тарасу та Іллі.

Завдяки їхній професійності, самовідданості та неймовірній силі волі самих малюків, хлопчикам вдалося перемогти!

Протягом трьох місяців (93 дні) перебування у неонатальному центрі Рівненської обласної дитячої лікарні хлопчики пройшли комплексне обстеження, лікування, ранню реабілітацію та консультації у провідних фахівців. Малюкам також були проведені операції з видалення пахових гриж фахівцями хірургічного центру.

Нещодавно, з вагою 3765 та 3460 грамів, хлопчики нарешті поїхали додому!

Протягом наступних трьох років вони перебуватимуть під пильним наглядом спеціалістів лікарні та проходитимуть курси реабілітації.

Джерело: Рівненська обласна дитяча лікарня

Читайте також: Ситуація з загибеллю водних біоресурсів у річці Устя погіршилась