fbpx

Виділено 60,9 мільйона гривень на компенсації за розміщення ВПО

Уряд виділив 60,9 мільйона гривень на компенсації за розміщення ВПО у травні-липні 2023 року.

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Уряду. Проєкт розпорядження підготовлено на виконання доручення Прем’єр-міністра.

Документом передбачено виділення із резервного фонду державного бюджету понад 60,9 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги відповідним закладам за травень-липень 2023 року.

Зокрема, буде спрямовано:

  • понад 9,7 мільйона гривень – на виплату компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери управління Мінагрополітики, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики та МВС;
  • більш ніж 49,2 мільйона гривень – на компенсації комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, які перебувають в управлінні обласних та районних рад. Надання цієї додаткової дотації з держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції;
  • понад 1,9 мільйона гривень – на покриття зазначених витрат приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

Джерело: Мінреінтеграції

Читайте також: Іще 4 українських дітей разом з сім’ями повернули з тимчасово окупованих територій