У непрості часи Центр життєстійкості стає справжнім осередком підтримки для внутрішньо переміщених осіб і тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Тут можна отримати консультації, соціальну допомогу, а також знайти психологічну підтримку.
Комплексний підхід до допомоги
У центрі в режимі чергування проводять прийом представники благодійних фондів, громадських організацій, обласного центру зайнятості та управління у справах ветеранів Рівненської ОДА. Також працюють фахівці департаменту соціальної політики Рівненської міської ради, які допомагають з оформленням довідок ВПО, соціальних виплат та іншої необхідної документації.
Психологічна підтримка та соціальна адаптація
Соціальні менеджери та психологи центру допомагають відвідувачам:
- підтримувати психічне здоров’я та знижувати рівень стресу;
- адаптуватися до нових умов життя;
- навчитися навичкам стресостійкості;
- отримати консультації щодо складних життєвих обставин;
- знайти можливості працевлаштування;
- зміцнити сімейні зв’язки та батьківські компетенції;
- підтримати ветеранів війни.
Безкоштовні послуги та корисні заходи
Усі послуги Центру життєстійкості надаються безкоштовно. Окрім консультацій, тут регулярно проводяться тренінги, майстер-класи, розвиткові заняття та освітні заходи для дорослих і дітей.
Також у центрі працює гаряча лінія для ВПО: 0362 400 400, за якою можна отримати юридичну, соціальну чи психологічну допомогу.
Контакти Центру життєстійкості
Адреса: м. Рівне, вул. Словацького, 3а.
Соціальні мережі:
- Facebook: facebook.com/go.integrationcenter
- Telegram: t.me/Integration_Space
Центри життєстійкості створені в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською та реалізованої Міністерством соціальної політики України спільно з ГО «Центр інтеграції». Їх головна мета – допомогти українцям долати наслідки стресу, адаптуватися до нових умов життя та знайти сили рухатися вперед.
Тетяна ГОРБАТЮК, заступниця директора департаменту соціальної політики
Читайте також: Терапію танцями пропонують рівнянам
- Чому тріскаються помідори та як цьому запобігтиТріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.