Подяки і квіти рівненським УТОГівцям

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Рівненська обласна організація УТОГ минулого тижня відсвяткувала своє 65-річчя. З цієї нагоди в залі органної та камерної музики відбулися урочистості та святковий концерт.

Привітати ювілярів прийшли давні друзі партнери. Це, зокрема, представники Рівненської обласної ради, департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації, міського управління праці та соціального захисту населення, Рівненського обласного відділення Фонду інвалідів України, Центрального правління УТОГ, КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Комунального закладу «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради. Завітали на свято й депутати облради і Рівненської міської ради, які переймаються долею людей з вадами слуху. До речі, деяким з них, як-от міському обранцю Олександру Бабату, який подарував УТОГівцям шість оригінальних вишиванок, вручили подяки за спонсорську допомогу в організації святкування ювілею. Несподіваним та приємним сюрпризом для присутніх у залі були вітання від гостей з Волині (Волинської обласної організації УТОГ) і Полтавщини (Полтавської обласної організації УТОГ).

Позитивна атмосфера, надзвичайно велика кількість подяк, відзнак і подарунків, яскраві квіти, запашні осінні фрукти, чудові виступи талановитих людей, посмішки, дружні оплески. Все це перетворилося на природні атрибути свята організації УТОГ. Організації, яка не тільки надає підтримку і допомогу людям з вадами слуху, а й стала їх домівкою і порадницею у їх житті в щоденній «тиші».

Віра ЛЕБЕДЮК, голова Рівненської обласної організації УТОГ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.