На зимову перерву «Верес» пішов на третій позиції у турнірній таблиці

Рівненський «Верес» поступився у заключній грі другого кола чемпіонату України (друга ліга. група «А») у Калуші однойменному клубу – 1:2. І на зимову перерву пішов на третій позиції у турнірній таблиці.

На промерзлому полі калуського стадіону «Хімік» футболістам було не солодко. Тим не менше, вже до перерви у воротах команд побувало три м’ячі. Спочатку «бліц-крігом» відзначилися господарі, причому обидва голи забивалися з правого флангу атаки. На 4-ій хвилині відзначився Данило Книш, а через сім хвилин – вже Володимир Савошко.

Рівняни один гол відіграли на 33-ій хвилині. Спочатку спроба була з пенальті – але удар Михайла Шестакова відбив воротар господарів Кирило Злотар. Та не зовсім вдало – першим до нього встиг Ігор Солдат, який і переправив «смугастого» у сітку воріт.

Надалі хвилин з 20-ть гості грали у більшості, адже за другу жовту картку поле залишив Ярослав Олевич. Щоправда, на початку другого тайму склади вирівнялися – друге попередження Солдата автоматично перетворилося у його видалення. отож, матч обидві команди догравали у «вкорочених» складах. До фінального свистка нічого особливого не відбулося і на зимову перерву «Верес» пішов на третій позиції у турнірній таблиці – 36 очок. Попереду – «Полісся» (39) і тернопільська «Нива» – 41.

Варто зазначити, що житомирці у себе вдома впевнено вигравали у «Чайки» – 3:0, але за останні 6 хвилин дали змогу гостям відквитати дефіцит – 3:3.