Рівненські баскетболістки у матчі чемпіонату Суперліги здобули переконливу перемогу в Івано-Франківську

Після тритижневої перерви рівненські баскетболістки у матчі чемпіонату Суперліги здобули перемогу. Баскетболістки БК “Рівне” в суботу переконливо переграли «Франківськ-ПНУ», причому – на його ж майданчику.

Відразу після стартового свистка рівнянки показали, хто є справжнім господарем матчу, впевнено повели в рахунку – 6:0. І надалі БК «Рівне»-ОШВСМ не давали франківкам шансів змінити хід подій на майданчику. Перша чверть – 16:9, після другої – 38:23.

Особливо вдалася рівнянкам третя десятихвилинка – 25:7. Гра, по суті була зроблена. І лише коли в середині заключної чверті підопічні Валерія Жартуна лідирували у 47 (!) очок – 84:37, тоді лише хід подій дещо змінився. На майданчику у рівнян грали юні гравці, зокрема і 14-річна Ангеліна Григорук, що дозволила франківкам дещо скоротити відставання. Отож, 84:52 – третя перемога БК «Рівне»-ОШВСМ, яка дозволила нашій команді закріпитися на третій сходинці у турнірній таблиці.

Результативність наших баскетболісток: Тетяна Гаврильчик – 15 очок+8 підбирань, Анастасія Кучерьонок – 13, Вікторія Шматова – 12+9 пд, Катерина Ящук – 10, Катерина Кононенко і Ярослава Іванюк – по 9, Людмила Спиридонова – 8+17 пд, Світлана Боярчук – 8.