Землю 31 травня чекає метеорний шторм із тисячами метеорів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Дуже інтенсивний метеорний дощ, який називають штормом, з прольотом кількох тисяч метеорів на годину чекає на жителів Землі у вівторок, 31 травня.

Про це у понеділок, 30 травня, повідомив кримський астроном Олександр Якушечкін.

“Вранці 31 травня землян очікує на чудове видовище – справжній метеорний дощ, – розповів він, – кількість метеорів може доходити до 10 тисяч на годину”. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За словами астронома, тривалість підвищеної метеорної активності сягатиме близько двох годин. При цьому його максимум, згідно з даними розрахунків, припаде приблизно на 6:30 за київським часом.

Астроном  зазначив, що найкраще потік буде помітний у західній півкулі Землі – у Північній Америці. Він підкреслив, що поки що існує кілька версій часу початку шторму – наприклад, він може початися і ближче до 8:00 за київським часом.

Метеорний потік Тау-Геркуліди цікавий тим, що його пророкували після відкриття батьківської комети 73P/Schwassmann–Wachmann 3 (по-іншому комета SW3) – це, у свою чергу, було зроблено А. Швассманом та А. А. Вахманом (обсерваторія Гамбурга) 2 травня 1930 року. Зазначається, що період звернення комети становить вісім із половиною років.