Зеленський підписав закон про гральний бізнес

Діліться корисною інформацією з друзями:

Президент Володимир Зеленський підписав закон про регулювання грального бізнесу. Про це повідомляється на сайті парламенту у вівторок, 11 серпня.

При цьому очікувалося, що президент накладе вето на законопроект для його доопрацювання через колізію з поправками інформує Кореспондент.net.

У законі виявилося два взаємовиключних органи, які повинні контролювати гральний бізнес.

В одній нормі йдеться, що є спеціальна комісія, яка регулює діяльність азартних ігор. При цьому є друга правка, згідно з якою контрольний орган визначає Кабмін.

Також повідомлялося, що Рада “помилково” розширила можливості діяльності казино. У фінальному тексті законопроекту говориться про дозвіл розміщувати гральні заклади також в 4-зіркових готелях, хоча в початковому документі говорилося тільки про 5-зіркові.

Рада прийняла закон 14 липня. Серед основних пунктів закону – введення кримінальної відповідальності за організацію азартних ігор без ліцензії, дозвіл розташовувати зали з ігровими автоматами тільки в готелях, які мають три, чотири або п’ять зірок, регулювання “класичних” лотерей і вікові обмеження (грати в азартні ігри зможуть особи у віці за 21 рік). Вводяться обмеження щодо реклами гральних закладів, зокрема забороняється рекламувати азартні ігри як спосіб легкого збагачення.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram