fbpx

Зарплати освітян у наступному році зростатимуть – Шкарлет

Діліться інформацією з друзями:

Верховна рада вже розглянула проєкт Державного бюджету України на 2021 рік у першому читанні. В ньому передбачається збільшення фінансування освіти наступного року на 34 млрд грн. Загалом на галузь освіти заплановано 173,8 млрд гривень. 

Про це в своєму Телеграмі написав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

– Зарплати освітян зростатимуть, незважаючи на необґрунтовані рішення минулої влади та економічні труднощі через пандемію коронавірусу. Цьогоріч знайдено можливість збільшити посадові оклади всіх працівників бюджетної сфери, зокрема педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, із 1 вересня 2020 року на 5,8%. – йдеться в повідомленні.

У проєкті держбюджету, наголошує очільник міністерства, посадові оклади працівників за Єдиною тарифною сіткою у 2021 році збільшуватимуться двічі: з 1 січня та з 1 липня.

– Отже, із січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, в тому числі галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%. Це збалансований і фінансово забезпечений проєкт бюджету. Тобто кошти на таке збільшення посадових окладів і заробітних плат на 2021 рік передбачені. Працюємо над тим, щоб знайти можливість додатково підвищувати рівень зарплат освітян. – підсумував Шкарлет.