fbpx

Європейський Союз виділив Україні перший транш допомоги – Шмигаль

Діліться інформацією з друзями:

Європейський Союз виділив Україні 600 млн євро макрофінансової допомоги. Це перший із двох траншів відповідно до домовленостей з Європейською Комісією, підписаних у липні цього року.

Про це в себе в Телеграмі написав очільник Уряду Денис Шмигаль.

Вдячний нашим європейськими партнерам за підтримку, яка зміцнить макрофінансову стабільність України. – підсумував Шмигаль.

Як відзначив Виконавчий віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс, цей транш свідчить про солідарність ЄС з Україною та нашу тісну співпрацю.

“Україна, як і раніше, займає важливе місце в європейському порядку денному. Це наша сусідня країна, і вона належить Європі. Ми непохитні в тому, щоб пропонувати політичну, фінансову і технічну підтримку, особливо в цей час кризи, як відповідь на пандемію COVID-19 і подолання соціальних і економічних наслідків”, – підкреслив виконавчий віце-президент ЄК Валдіс Домбровскіс.
Повідомляє прес-служба ЄК у середу, 9 грудня.
Дипломат нагадав, що це перший транш надзвичайної макрофінансової допомоги, який “підтверджує солідарність ЄС з Україною і наше постійне тісне співробітництво”.
“Я бажаю уряду України у 2021 році виконати свою програму реформ, щоб покращити рівень життя, продовжити боротьбу з корупцією і наблизити Україну до ЄС”, – резюмував віце-президент ЄК.