В Президентський палац можуть потрапити всі охочі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Церемоніальна резиденція президента України, яка розміщується в Маріїнському палаці в центрі Києва, стане доступною для екскурсій із п’ятниці, 4 вересня 2020 року, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Тепер кожен зможе проглянути експозиційний ряд у залах, погуляти парком, насолодитися неймовірною архітектурою – побачити, як відбувається офіційний прийоми. – інформує в своєму Телеграмі Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. – Це нормальна європейська практика, коли державні резиденції, відкривають не лише для офіційних заходів, церемоній та зустрічей іноземних делегацій. Чудово, що ми її переймаємо.

Екскурсія триватиме 45 хвилин і коштуватиме 150 грн, для пільгових категорій громадян – 75 грн, а безоплатними екскурсії будуть для дітей до семи років.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Щочетверга доступ до палацу матимуть тільки організовані групи школярів. Для них буде передбачено особливу програму екскурсії з урахуванням їхнього віку, класу і специфіки історичного періоду, який вони вивчають.

Попередня реєстрація на сайті: http://m-palace.com.ua

Довідка. Саме Маріїнський палац, який ще називають Президентським палацом, представляє Україну на міжнародному рівні як державна резиденція. Зазвичай саме тут проходять урочисті події загальнодержавного рівня, зустрічі з іноземними гостями, урочисті прийоми тощо.

Палац збудовано в 1744 році на замовлення імператриці Єлизавети за проектом архітектора Бартоломео Растреллі. Маріїнський палац – яскравий приклад стилю бароко: виразні об’єми, багата пластика фасадів. Під керівництвом учня Растреллі – російського зодчого Івана Мічурина будівництво палацу остаточно було завершено у 1752 році.

Впродовж своєї історії Маріїнський палац неодноразово реконструювався. Значнішу реконструкцію провели у 1868-1870 роках після страшної пожежі, що знищила другий поверх та всі парадні приміщення палацу. Під час відновлення палацу надбудували кам’яний поверх та оздобили фасад новими деталями, оновили інтер’єри в стилі класицизму з елементами бароко та ренесансу. 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram