fbpx
В Іспанії дозволить брати в літак вино

В Іспанії дозволять брати в літак вино

Діліться інформацією з друзями:

В Іспанії дозволять брати в літак вино та інші рідини.

Згідно із заявою державної компанії Aena, яка відповідає за аеропорти в Іспанії, наступного року обмеження на рідини будуть скасовані в аеропортах Мадрид-Бахара та Барселона-Ель-Прат після того, як там будуть встановлені спеціальні 3D-рентгенівські сканери, SchengenVisaInfo звіти. Після цього з 2025 року технологію планують впровадити в аеропортах Пальма-де-Майорки, а також Малаги-Коста-дель-Соль, а в 2026 році – на Гран-Канарії, Тенеріфе-Південний, Фуертевентура та інших.

Зазначається, що серед іншого нові правила дозволять пасажирам провозити в ручній поклажі пляшки вина або оливкової олії. Також після впровадження нової системи мандрівники зможуть залишати електроніку в багажі, який можна взяти з собою в салон літака.

У той же час Aena заявила, що зробить значні інвестиції в систему виявлення вибухових речовин для ручної поклажі (EDSCB), призначену для створення тривимірного зображення вмісту валіз. Новий проект покликаний заощадити час мандрівників без шкоди для безпеки аеропорту. Іспанська влада запровадила діючі правила щодо рідин у ручній поклажі в 2006 році після невдалої змови терористів на рейсах з Лондона. Відтоді обмеження в 100 мл поширюється не тільки на рідини, а й на гелі, пасти та емульсії.

Полегшення правил перевезення рідин у ручній поклажі

  • Нові 3D-сканери та вдосконалена рентгенівська технологія вже випробувані в США і незабаром будуть впроваджені в європейських аеропортах.
  • Раніше уряд Великобританії також оголосив, що з червня 2024 року в аеропортах країни будуть використовувати нові сканери.
  • Ліміт у 100 мл рідини також діяв в Ірландії, але був скасований минулого року. Зокрема, скасування правил перевезення рідин вперше підтвердили в аеропорту Шеннон.
  • Очікується, що нові зміни, запроваджені в кількох аеропортах, допоможуть, серед іншого, запобігти хаосу, який виникає в аеропортах, особливо в розпал літнього сезону.

Читайте також: Їжа засмічує каналізаційні труби