fbpx

Уряд ухвалить рішення про локдаун 9 грудня

Діліться інформацією з друзями:

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що про плановане посилення карантину оголосять на наступному засіданні Кабміну 9 грудня.

Про це він заявив під час наради з міськими головами щодо ситуації з поширенням COVID-19, – пише https://nv.ua/ukr

За словами Шмигаля, уряд розробляє перелік карантинних обмежень з урахуванням пропозицій регіонів.

«Повний перелік вже узгоджених заходів ми оприлюднимо під час засідання Кабінету міністрів наступної середи, 9 грудня», — сказав він.

Коли вони почнуть діяти — не уточнюється.

В уряді повідомили, що очільники міст та областей підтримали тимчасові обмеження діяльності дискотек і нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля, хостелів. Також понад 90% висловилися за обмеження в роботі святкових ярмарків, ТРЦ, ресторанів, кінотеатрів і театрів.

Коли в Україні запровадять локдаун?

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що локдаун в Україні запровадять у будь-якому випадку — в грудні або на початку січня.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в грудні локдауну в Україні не буде. МОЗ запропонує ввести жорсткий карантин в Україні з перших числах січня.

За даними джерел НВ, локдаун запровадять з 2 січня 2021 року якщо за два тижні кількість хворих залишиться на позначці в 20 тисяч за добу.

Джерела РБК-Україна стверджують, що карантин в Україні можуть посилити з 2 по 23 січня. При цьому про тотальний локдаун вже не йдеться.