Уособлення хоробрості: Олена Зеленська з’явилася на обкладинці американського Vogue

Діліться корисною інформацією з друзями:

Подружжя Зеленських знялося для відомого американського журналу Vogue

Перша леді України Олена Зеленська дала велике й розгорнуте інтерв’ю команді американського Vogue. Остання прибула до Києва на початку липня. З дружиною Президента Зеленського поспілкувалася відома журналістка Рейчел Донадіо.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Немає сценарію, як першій леді діяти під час війни, тому Олена Зеленська нині пише його сама. Дружина президента України Володимира Зеленського, давня авторка комедійних сценаріїв, воліла лишатися за кадром, поки її чоловік — комедійний актор, що став політиком і чиє президентство ще може визначити долю вільного світу, — був у центрі уваги. Але відтоді, як 24 лютого Росія вдерлася в Україну, Зеленська раптово опинилася в епіцентрі трагедії.

«Коли я зустріла її того дощовитого дня в Києві, де кав’ярні були переповнені навіть під час сирен повітряної тривоги, її осяйне обличчя та зелено-карі очі, здавалося, випромінювали весь спектр станів та емоцій, що переживає Україна тепер: душевний біль, напади чорного гумору, спогади про безпечне щасливе минуле й непохитну гордість за власний народ», – зазначила інтерв’юерка.

Як зауважила Зеленська, останні місяці були найжахливішими місяцями у її житті, як і в житті кожного українця. Про це вона сказала українською – своєю рідною мовою – через перекладача. І ще додала, що не думає, що хтось розуміє, чого нам коштувало приборкати емоції. Її надихають її співвітчизники. Вона щиро й невпинно вірить у перемогу України, українського народу.

Рейчел Донадіо зустрілася із Зеленською в надрах президентського офісу, у місці, що надійно охороняють. Вона здолала довгий шлях, перш ніж потрапити туди й поспілкуватися з Першою леді. Оскільки повітряний простір України закритий для рейсів цивільних літаків, до столиці журналістка прибула нічним потягом з Польщі, землі, що стала свідком найжахливіших злочинів XX століття. Опинившись на території комплексу президентських будівель, вона пройшла крізь кілька контрольно-пропускних пунктів і лабіринт затемнених та обкладених мішками з піском коридорів, які охороняють численні солдати. Реалії воєнного часу.

З початку війни головною постаттю в країні був Володимир Зеленський – кмітливий, телегенічний, реалістичний, незмінно вдягнений у свої знамениті футболки кольору хакі. Він успішно вів і продовжує вести війну, що точиться не лише на землі, у небі, але й – в інформаційному просторі. Нині далеко не другорядною є фігура Олени Зеленської.

Зеленська стала обличчям нації. Вона – уособлення українських жінок: матерів, доньок…

В інтерв’ю подано коротку біографію 44-річної Олени, історію їхнього із Володимиром Зеленським знайомства й кохання, а також привідкрито завісу життя президентської сім’ї під час війни.

Перед журналістами під час розмов у Києві Олена Зеленська була прямою, гідною, елегантною, тонкою промоутеркою українських дизайнерів. Зараз вона активно підтримує свого чоловіка, свій народ, займається допомогою постраждалим від російської агресії. Вона гостро переживає усі ті жахливі й криваві події, що відбуваються в Україні, особливо смерті українців, особливо дітей. Під час інтерв’ю вона із сумом та болем в очах показує світлини вбитих у Бучі, Ірпені, Вінниці…

 Зеленська в аеропорту Антонова в Гостомелі з групою українських військових.

Перша леді повідомила у своєму Телеграмі, що для неї бути на обкладинці Vogue – велика честь і мрія багатьох успішних і заслужених людей світу. Єдине, чого вона всім їм бажає, – щоб це було не через війну в їхніх країнах.

І додала, що зараз вона б хотіла, щоб на її місці ми бачили кожну українку. Яка воює, волонтерить, облаштовується в таборі для вимушених переселенців, виконує свою роботу під звуки сирени, тримається в окупації. Вона має право й заслуговує на те, щоб бути на обкладинках журналів усього світу.

«Зараз кожна з вас, дорогі співвітчизниці, – обличчя й обкладинка нашої країни», – зазначила Олена Зеленська.

Джерела: Vogue