Угорський друг путіна заявив про “змішування рас” у Європі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини у своїй промові виступив проти “змішування” європейських і неєвропейських рас. Ця заява негайно викликала обурення опозиційних партій і європейських політиків.

Про це, як пише “Європейська правда” з посиланням на Guardian.

“Ми [угорці] не є змішаною расою… і ми не хочемо ставати змішаною расою”, — сказав Орбан. Він додав, що країни, де змішуються європейці та неєвропейці, “більше не нації”.

На цю промову відреагувла Каталін Чех, депутат Європарламенту від опозиційної партії Momentum.

“Його заяви нагадують час, який, я думаю, ми всі хотіли б забути. Вони дійсно показують справжнє обличчя режиму”, – сказала вона.

У Twitter Чех звернулася до представників змішаних рас в Угорщині:

“Колір вашої шкіри може бути іншим, ви можете походити з Європи чи з інших країн, але ви один із нас, і ми пишаємося вами. Різноманітність зміцнює націю, а не послаблює її”.

Румунський євродепутат Алін Мітуца також гнівно відреагував на коментарі Орбана.

“Говорити про расову чи етнічну “чистоту”, особливо в такому змішаному регіоні, як Центральна та Східна Європа, є оманливо та небезпечно”, – написав він у Twitter.

Орбан зробив цю заяву під час промови в Бейле-Тушнад, Румунія, де він раніше виступав із основними політичними ідеями та ідеологічними напрямками. 

Цього року Орбан виголосив апокаліптичну промову, в якій передбачив занепад Заходу та пророкував “десятиліття небезпек, невизначеності та війни”.

Він закликав до нової стратегії ЄС щодо війни рф проти України, заявивши, що санкції провалилися, а Україна ніколи не переможе.

Прем’єр Угорщини також натякнув, що нападу Росії на Україну можна було би уникнути та що він вбачає у цьому провину західних союзників, які не пішли на вимоги Путіна всупереч інтересам України.