fbpx
Інсталяція перед цвинтарем радянським солдатам у Варшаві.

У Варшаві послу рф не дали покласти квіти на цвинтарі радянських солдатів (відео)

Діліться інформацією з друзями:

У Варшаві вже другий рік поспіль послу рф Сергію Андрєєву не дали покласти квіти на цвинтарі радянських солдатів. Йому знову завадили активісти.

Як пишуть “Букви”, про це повідомив польський журналіст Piotr Halicki у Twitter.

За словами журналіста, у столиці Польщі навпроти згаданого цвинтаря встановили символічні могили вбитих росіянами українців. Ще активісти увімкнули звуки повітряної тривоги.

“Євромайдан-Варшава” та активістка Наталка Панченко повідомили, що величезна інсталяція демонструє понівечені війною українські міста і символічні могили загиблих українців. Метою було те, аби посол став йти “по-людськи через головний вхід, проходячи обстріляні росіянами Маріуполь, Бучу, Ірпінь та свідомо йти по гробах і крові українців, або лізти, як дичина, по кущах боковими входами”.

У результаті посол не став підходити до самого пам’ятника та залишив принесені квіти перед створеною активістами інсталяцією.

У коментарі ЗМІ Сергій Андрєєв висловив жаль, що йому другий рік поспіль не вдається вшанувати пам’ять радянських військових, але одразу ж додав, що це його “не засмучує”.

Фото: “Євромайдан-Варшава”.

Читайте також: Приклад інших надихнув школярку з Рівненщини допомогти ЗСУ