У Люксембурзі збирають 10 мільйонів євро на пожежні машини та “швидкі” для України

Діліться корисною інформацією з друзями:

Асоціація українців Люксембургу “LUkraine asbl” розпочала міжнародну кампанію зі збору коштів для закупівлі 112 автомобілів швидкої допомоги та пожежних машин для України.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу асоціації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Кампанія “Ukraine is calling” закликає європейців зібрати 10 мільйонів євро для підтримки служб швидкого реагування та невідкладної допомоги в Україні.

Спочатку планувалося закупити 100 рятувальних машин, але кількість була збільшена до 112, оскільки це європейський номер швидкої допомоги, що є символічним і зрозумілим кожному, а також підходить для концепції телефонного дзвінка.

У рамках кампанії планують встановлення в центрі міста Еш-сюр-Альзет розбитої та розстріляної машини швидкої допомоги, яка була спеціально для цього привезена з України.

На підтримку кампанії та України із заявами виступили представник Європейської комісії в Люксембурзі доктор Анн Кальте, посли США, Чехії, Польщі, Німеччини та Франції.

На фото: розстріляна окупантами в Україні машина “швидкої допомоги”, яка була привезена до Люксембургу (зі сторінки асоціації у Фейсбук).