У Люксембурзі збирають 10 мільйонів євро на пожежні машини та “швидкі” для України

Асоціація українців Люксембургу “LUkraine asbl” розпочала міжнародну кампанію зі збору коштів для закупівлі 112 автомобілів швидкої допомоги та пожежних машин для України.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу асоціації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Кампанія “Ukraine is calling” закликає європейців зібрати 10 мільйонів євро для підтримки служб швидкого реагування та невідкладної допомоги в Україні.

Спочатку планувалося закупити 100 рятувальних машин, але кількість була збільшена до 112, оскільки це європейський номер швидкої допомоги, що є символічним і зрозумілим кожному, а також підходить для концепції телефонного дзвінка.

У рамках кампанії планують встановлення в центрі міста Еш-сюр-Альзет розбитої та розстріляної машини швидкої допомоги, яка була спеціально для цього привезена з України.

На підтримку кампанії та України із заявами виступили представник Європейської комісії в Люксембурзі доктор Анн Кальте, посли США, Чехії, Польщі, Німеччини та Франції.

На фото: розстріляна окупантами в Україні машина “швидкої допомоги”, яка була привезена до Люксембургу (зі сторінки асоціації у Фейсбук).

%d блогерам подобається це: