Асоціація українців Люксембургу “LUkraine asbl” розпочала міжнародну кампанію зі збору коштів для закупівлі 112 автомобілів швидкої допомоги та пожежних машин для України.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу асоціації.
Кампанія “Ukraine is calling” закликає європейців зібрати 10 мільйонів євро для підтримки служб швидкого реагування та невідкладної допомоги в Україні.
Спочатку планувалося закупити 100 рятувальних машин, але кількість була збільшена до 112, оскільки це європейський номер швидкої допомоги, що є символічним і зрозумілим кожному, а також підходить для концепції телефонного дзвінка.
У рамках кампанії планують встановлення в центрі міста Еш-сюр-Альзет розбитої та розстріляної машини швидкої допомоги, яка була спеціально для цього привезена з України.
На підтримку кампанії та України із заявами виступили представник Європейської комісії в Люксембурзі доктор Анн Кальте, посли США, Чехії, Польщі, Німеччини та Франції.
На фото: розстріляна окупантами в Україні машина “швидкої допомоги”, яка була привезена до Люксембургу (зі сторінки асоціації у Фейсбук).

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
