fbpx
Трампа визнано винним у кримінальній справі судом присяжних

Трампа визнано винним у кримінальній справі судом присяжних

Діліться інформацією з друзями:

Суд присяжних у Нью-Йорку визнав експрезидента США Дональда Трампа винним у 34 епізодах фальшування документів. Вирок оголосять 11 липня.

Як повідомляє DW, суд присяжних у Нью-Йорку вперше в історії США виніс обвинувальний вердикт у кримінальній справі щодо колишнього президента Дональда Трампа. 12 присяжних у четвер, 30 травня, визнали експрезидента винним у фальсифікації ділових документів з метою приховування факту виплат колишній порноакторці Стормі Деніелс, який становив загрозу успіху передвиборчої кампанії Трампа у 2016 році.

Кожен із 34 випадків фальсифікації звітності може каратися тюремним ув’язненням строком до чотирьох років. Покарання визначить суддя Хуан Мерчан на спеціальному засіданні 11 липня.

Трамп: Вердикт присяжних – “далеко не кінець”

Після засідання суду Дональд Трамп заявив журналістам, що вердикт присяжних – “далеко не кінець”.

“Ми продовжуватимемо боротися, ми боротимемося до кінця, і ми переможемо, тому що наша країна перетворилася на пекло”, – сказав експрезидент.

Адвокат Трампа Тодд Бланш заявив, що він і його підзахисний оскаржуватимуть рішення суду присяжних.

Звинувачення Трампа у фальсифікації документів

4 квітня Суд Манхеттена в Нью-Йорку висунув Трампу обвинувачення за 34 епізодами фальсифікації ділових документів та злочинної змови. За версією слідства, у період із серпня 2015 року по грудень 2017-го Трамп “організував спільно з іншими особами схему, щоб вплинути на президентські вибори 2016 року шляхом виявлення та “викупу” негативної інформації про нього з метою запобігання її публікації та одержання вигоди для електоральних перспектив”. При цьому Трамп намагався приховати ці дії, “зробивши десятки хибних записів у діловій документації”.

Незалежно від того, чим закінчиться судовий розгляд, Дональд Трамп все одно зможе балотуватись у президенти. У Конституції США міститься лише три вимоги до кандидата на пост глави держави: він має бути не молодшим за 35 років, народитися на території Сполучених Штатів і прожити там не менше 14 років.

Читайте також: Іспити з основ Конституції та історії України для набуття українського громадянства відтепер обов’язкові