Син Зеленського перехворів COVID-19

Діліться корисною інформацією з друзями:

На зустрічі з журналістами в Миколаєві Володимир Зеленський обмовився, що від коронавируса разом з його дружиною лікувався і його 7-річний син. Обидва проходили лікування в лікарні.

Президент повідомив, що у червні одночасно з його дружиною Оленою коронавірусом захворів їхній син.  Зазначив, що діти переносять хворобу легше і що коронавірус виснажує. Порадив усім дотримуватися карантинних заходів.

«Скажу відверто, що COVID-19 не просто хочу сказати, що це за зараза. Захворіла моя дружина і син, до речі, теж. Вони разом лікувались у лікарні. Якщо діти переносять це як діти, я вважаю, більш-менш, тільки температура, то дорослі переносять цю хворобу дуже складно. Навіть ті дорослі, які молоді, здорові, які займаються спортом», – сказав Зеленський, якого процитувало видання LB.ua.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Він також закликав дотримуватися усіх карантинних заходів.

«Повірте нашій сім’ї. Ніхто не боїться, поки хтось поруч не захворів на цю хворобу. Хвороба виснажує повністю. Три тижні, особливо на початку другого тижня, у людей відчуття, що вони вмирають», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент додав, що таке зростання захворюваності, яке спостерігається останнім часом, є дуже небезпечним. Збільшення кількості, за його словами, може зупинити медицину і держава нічого не зможе зробити.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram