fbpx
смерть міністра

Смерть міністра налякала диктатора

Діліться інформацією з друзями:

Смерть міністра закордонних справ білорусі, не на жарт налякала лукашенка.Смерть міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея сталася раптово. Є ознаки того, що вона не природня (смерть). Наляканий лукашенко наказав змінити кухаря, охорону та обслугу. Це підтвердив російський опозиційонер Леонід Невзлін у твітері:

«Глава МЗС Білорусі Володимир Макей помер внаслідок отруєння отрутою, розробленою у спецлабораторії ФСБ, кажуть джерела, близькі до російських спецслужб. Клінічна картина у разі відповідає смерті від інфаркту, інсульту чи серцевої недостатності», – написав Невзлін.

До схожої версії схиляється і ще один опозиціонер та юрист Марк Фейгін. За його словами факт раптової смерті глави МЗС Білорусі  Володимира Макея дивним. Як Фейгін розповів 24 каналу

 Макей був комунікатором між Білоруссю та країнами Заходу. Окрім того, Лукашенко йому дуже довіряв. Я коментував інформацію про те, що Лукашенку загрожує смерть за його незговірливість. І тут замість нього вмирає Макей. Знову казатимуть, що ми тут на ходу вигадуємо. Ми нічого не вигадуємо, але це якось дивно. Це як на війні померти від нежитю – дуже дивно”, – пояснив він.