fbpx

Штайнмаєр хотів приїхати до Києва, але Зеленський не захотів зустрітися з ним

Діліться інформацією з друзями:

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр підтвердив, що хотів відвідати Київ, але українська влада виступила проти. Про це повідомляє Bild.

У коментарі журналістам у Варшаві Штайнмаєр сказав, що був готовий поїхати в Київ, щоб «надіслати сильний сигнал солідарності Європи з Україною», але «очевидно, має визнати, що в Києві цього не хотіли».

Раніше Bild із посиланням на джерела писав, що Штайнмаєр планував приїхати до Києва разом із делегаціями з інших країн ЄС, але президент Володимир Зеленський не захотів з ним зустрічатися через тісні зв’язки президента Німеччини з Росією. Можливою датою візиту таблоїд назвав середу, 13 квітня.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент Німеччини визнав, що його політика щодо Росії та російського диктатора Владіміра Путіна була помилковою. Так, у квітні він заявив, що прихильність газопроводу Північний потік-2 була явною помилкою.

Також Штайнмаєр казав, що Путін і глава МЗС Росії Сергій Лавров мають постати перед трибуналом за воєнні злочини в Україні.

Джерело: https://nv.ua/