fbpx

Російський олігарх Роман Абрамович благає друзів позичити йому 1 мільйон доларів

Діліться інформацією з друзями:

Російський олігарх Роман Абрамович благав своїх друзів-брокерів у Голлівуді та США, щоб кожен позичив йому по мільйону доларів, щоб утримати його на плаву, оскільки його активи заморожені світовою владою.

Про те, що власник футбольного клубу «Челсі», чиї банківські рахунки заморожені в США та Великобританії, відчайдушно просить позики у своїх видатних і владних друзів, щоб підтримувати свою зарплату персоналу, яка складає 750 000 доларів на тиждень пише американське видання Page Six.

Але хоча Абрамович — який організував серію зоряних вечірок знаменитостей на своїх човнах і в своєму розгалуженому маєтку Сент-Бартс — має багато близьких друзів у Голлівуді, на Уолл-стріт і в світі технологій, кажуть, що не може знайти  в кого позичти гроші.

Джерело повідомило Page Six: «Роман просить деяких із своїх найближчих могутніх друзів дозволити йому позичити 1 мільйон доларів.

«Він звернувся до голлівудського продюсера та режисера Бретта Ратнера та родини Ротшильдів, серед багатьох інших, за гроші, але — хоча вони добрі друзі з Романом — вони не погодилися дати йому гроші, тому що або у них їх немає. у ліквідній готівці, або, крім того, незрозуміло, які наслідки мають міжнародне право».

Ратнер відмовився від коментарів, і зв’язатися з Ротшильдами не вдалося. Грошей Абрамовичу не дали.

Сполучене Королівство та Європейський Союз запровадили санкції до Абрамовича, статки якого, за даними Bloomberg , склали 14,3 мільярда доларів,  на початку березня після вторгнення Росії в Україну.

Після цього американські хедж-фонди заморозили активи Абрамовича. Санкції також  не дозволили Абрамовичу отримати прибуток  від продажу його футбольного клубу “Челсі” за 3 мільярди доларів.