fbpx

росія не збирається згортати свій “тренувальний табір” на полігоні в білорусі

Діліться корисною інформацією з друзями:

В білорусі очікують перекидання нових груп російських військових на навчання. ЗС рф не збираються згортати свій “тренувальний табір” на полігоні.

Повідомляє Беларускі Гаюн

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Публікація нових супутникових знімків полігону Обуз-Леснівський повністю підтверджує інформацію про проведення ротації та виведення частини російського контингенту з РБ.

Варто зазначити, що незважаючи на зменшення кількості російських військових на полігоні, імовірно, порожні намети для проживання особового складу поки не були демонтовані. Це означає, що ЗС РФ не збираються згортати свій “тренувальний табір” на полігоні, і варто очікувати перекидання до РБ нових груп військових для навчання, – йдеться в звіті групи “Беларускі Гаюн”.

В звіті розповідається про переміщення дорогами білорусі:

Великих колон з технікою ЗС РФ (10+ одиниць) не виявлено. Поодинокі машини та невеликі колони ЗС РФ також не фіксувалися.

Велика колона з технікою 11-ї механізованої бригади ЗС РБ (30+ одиниць) була помічена у Слонімі. Також у Мінську було помічено колону техніки 120-ї механізованої бригади (30+ одиниць), яка прямувала на станцію Озерище для навантаження.

Поодинокі машини та невеликі колони ЗС РБ фіксувалися у Мінську та на окремих ділянках траси М11.

Читайте також: 19-річний житель Дубенщини обікрав школу