fbpx

Рішучість українських воїнів досягти успіху надихає іноземних інструкторів

Канада відновила українську тренувальну місію у Великій Британії / Canada resumes Ukrainian training mission in the United Kingdom / Le Canada reprend la mission d’entraînement ukrainienne au Royaume-Uni (English below & Français ci-dessous).

12 серпня загін військовослужбовців Збройних Cил Канади (CAF), переважно зі складу 1-ї Канадської механізованої бригадної групи 3-ї Канадської дивізії, що базується в Едмонтоні, прибув до Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії для відновлення підготовки Сил Оборони України в рамках навчальної операції UNIFIER-UK.

30 червня Міністерство оборони Великої Британії звернулося з проханням про міжнародну підтримку у своїй широкомасштабній ініціативі щодо навчання новобранців Сил Оборони України у Сполученому Королівстві. У відповідь Канада направила значний загін кваліфікованих військовослужбовців до Англії на підтримку цього починання. Разом із нашими союзниками у Сполученому Королівстві солдати Збройних Cил Канади наразі проводять цілеспрямовану підготовку українських новобранців щодо індивідуальних і колективних військових навичок, які неминуче необхідні, щоб надати їм можливості захищати свою країну від російської агресії.

«Для нас неймовірна честь відновити навчання Сил Оборони України. Наші тренувальні групи складаються з висококваліфікованих, мотивованих і професійних військовослужбовців, які віддані цій місії. Ми забезпечуємо життєво важливу підготовку, яка служить для зміцнення можливостей, сили та боєготовності вже перевірених і сповнених рішучості Сил Оборони України», — сказав прапорщик Корі Озеркевич, сержант-майор навчальної операції UNIFIER-UK.

Оскільки війна в Україні триває, західні союзники доклали конкретних зусиль, щоб допомогти Україні, надавши безпечне місце розташування, а також кваліфікований військовий персонал для навчання Сил Оборони України. За словами капрала Джастіна Коула, солдата 3-го батальйону Канадської легкої піхоти принцеси Патриції Збройних Сил Канади (3 PPCLI), українська місія є і просвітницькою.

«Це чудовий досвід, який справді дає змогу зрозуміти всю серйозність ситуації в Україні», — сказав він. «Новобранці постійно хочуть вчитися та вдосконалювати навички, яким ми їх навчаємо. Дні довгі, але корисні, і я пишаюся тим, що беру участь у цій місії».

Хоча навчання новобранців може бути складним завданням, усі інструктори погоджуються в одному: слухачі неймовірно мотивовані вчитися у канадців. Їхній ентузіазм щодо практичних знань, які вони отримали, щоб допомогти їм захистити свою країну, визначний, а їхня рішучість досягти успіху в цьому конфлікті надихає.

На фото – військовослужбовці 3-го батальйону Канадської легкої піхоти принцеси Патриції 1-ї Канадської механізованої бригадної групи 3-ї Канадської дивізії Збройних Сил Канади, які проводять навчання військовослужбовців Сил Оборони України щодо поводження з легкою протитанковою зброєю наступного покоління (NLAW) та стрільбі у рамках навчальної операції “UNIFIER-UK” у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine