fbpx
прикордонники Грузії

Прикордонники Грузії перестали пускати росіян

Діліться інформацією з друзями:

Прикордонники Грузії заборонили рух будь-якого транспорту на ділянці Владикавказ — Ларс у напрямку виїзду з росії з вечора 2 лютого.

Таке рішення пояснили погіршенням погодних умов у Грузії. У зв’язку з цим нібито неможливо забезпечити безпеку руху автомобілів. У МНС посилалися на рекомендації прикордонної поліції Грузії, повідомив Главком.

Після оголошення мобілізації в росії КПП Верхній Ларс став дуже популярним пунктом для виїзду росіян. Влада Грузії повідомляла, що тільки за перші 2 тижні з 21 вересня кордон перетнули 80 000 людей.Загалом через мобілізацію до Грузії виїхало 700 тисяч росіян.

У пробці дорогою до КПП зібралося близько 5 тисяч авто, люди цілодобово чекали своєї черги, залишаючись без їжі та води, а деякі навіть продавали автомобілі за безцінь, розповідали очевидці. У результаті біля КПП розгорнули мобільний військкомат. Ще раніше ФСБ рф пригнала туди бронетранспортер із військовими «на випадок спроби прориву кордону».

У Грузії можуть посилити умови перебування для росіян — відповідну резолюцію внесла до парламенту одна з опозиційних партій країни. На територію Грузії не пускають мешканців окупованого Криму за паспортами РФ, якщо їх видали після 2014 року.