fbpx

Президент Ірану загинув (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Президент Ірану Ібрагім Раїсі перебував на борту гвинтокрила, який потрапив в авіакатастрофу.

Президент Ірану Ібрагім Раїсі та міністр закордонних справ країни Хосейн Амір-Абдоллахян загинули внаслідок аварії гвинтокрила 19 травня. На відео – уламки гелікоптера, які вдалося знайти рятувальникам.

На відео – уламки гелікоптера, які вдалося знайти рятувальникам.Про це повідомляють журналісти Рейтерс. 

Також серед пасажирів вертольота були губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі та аятола Мохаммед Алі Але-Хашем. Представник Лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан й інші люди, пише ЗМІ.

Як вимагає конституція Ірану, у разі смерті президента перший віцепрезидент зі схвалення Верховного лідера має перейняти на себе повноваження і функції президента.

Тож Мохаммад Мохбер візьме на себе цю роль, після того коли смерть Раїсі офіційно підтвердиться і Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї схвалить це рішення.

Кілька країн висловили стурбованість і запропонували допомогу.
У Білому домі заявили, що президент США Джо Байден був проінформований про повідомлення про катастрофу. Китай заявив, що глибоко стурбований. Європейський Союз запропонував екстрену технологію супутникового картографування.

  • Верес, як і в попередній грі пропускає чотири м’ячі 
    Рівненський “Верес” провів чергову, вже четверту контрольну гру у нинішньому міжсезонні. У Рівному команда приймала представника Першої ліги – тернопільську “Ниву”. Матч, як і попередній з «Поліссям», пройшов у форматі 4-х таймів по 30 хвилин.