Пошти росії та білорусі виключили з Асоціації європейських державних поштових операторів

Пошти росії та білорусі виключили з Асоціації європейських державних поштових операторів

Діліться інформацією з друзями:

PostEurop призупинило діяльність поштових операторів країн-агресорів у 2022 році. У 2024 остаточно виключили пошти росії та білорусі з Асоціації.

16 жовтня 2024 р. Генеральна Асамблея PostEurop у Белграді прийняла рішення про остаточне виключення пошти росії та пошти білорусі з Асоціації європейських державних поштових операторів.

Про це повідомляє пресслужба АТ Укрпошта.

Санкції, за які сьогодні проголосували поштові оператори Європи, остаточно позбавляють росію та білорусь можливості брати участь у міжнародних поштових ініціативах PostEurop, зокрема співпраці у сферах логістики та митниці.

“Пошти країн, де одна щодня руйнує мирну інфраструктуру та вбиває невинних людей, а інша стоїть поруч, не мають права бути частиною цивілізованої європейської поштової спільноти. Вони скоріш належать до іншої спілки, яку можна назвати «РІПКА» (росія, іран, північна корея, афганістан) які тягнуть людство в минуле. Ми дякуємо європейським колегам, які підтримали нашу позицію у 2022 році та остаточно закріпили її сьогодні. Укрпошта продовжить і надалі добиватися, щоб жодна установа країни-терориста не могла працювати в цивілізованому світі,” – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

PostEurop — це асоціація, яка з 1993 року представляє європейських поштових операторів. Це офіційно визнаний Регіональний Союз у межах Всесвітнього поштового союзу (ВПС). Її 55 членів у 53 країнах та територіях колективно обслуговують 175 000 поштових відділень, надають роботу 2 мільйонам людей та щодня з’єднують 800 мільйонів користувачів поштових послуг.

У 2022 році членство цих організацій було призупинене через військову агресію росії проти України та подовжене у 2023 році.

Читайте також: Пошти країн світу вводять в обіг поштові марки на підтримку України

  • Чому тріскаються помідори та як цьому запобігти
    Тріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.