Польські прикордонники заявили, що білоруські службовці руйнують огорожу на кордоні

Діліться корисною інформацією з друзями:

Прикордонна служба Польщі заявила, що білоруські службовці використовують спеціальні інструменти для руйнування нещодавно збудованої огорожі на кордоні. Про це повідомила речниця Прикордонної служби Анна Міхальська, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Polska Agencja Prasowa.

Нагадаємо, Польща завершила будівництво 186-кілометрової огорожі на польсько-білоруському кордоні у відповідь на торішню кризу, спричинену тисячами мігрантів, переважно з Близького Сходу, які намагалися перетнути польський кордон з білорусі та потрапити до Європейського Союзу.

Окрім п’ятиметрової стіни зі сталевих прольотів, встановлені електронні системи спостереження, які охороняють загалом 202 кілометри.

“Затримані на польській стороні мігранти розповідають, що білоруські службовці не тільки підвозили їх під кордон, але також намагаються допомогти їм обійти заходи безпеки”, – сказала Міхальська.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За їхніми словами, по прибутті на кордон їх залишали в чагарниках поблизу, а білоруські службовці тим часом за допомогою спеціальних знарядь руйнували огорожу. Вони використовували болгарки, зубила, спеціальні рукавиці та інші інструменти.

За словами Міхальської, в цілому кількість спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону за останній час зменшилася в десятки разів (через загорожу) – з 800 до 80 спроб на день.