fbpx

Польща заборонила в’їзд російським автомобілям

Польща заборонила з опівночі, 17 вересня в’їзд на свою територію автомобілів, зареєстрованих в Росії.

Про те, що Польща заборонила в’їзд російським авто на свою територію повідомили журналісти з посиланням на міністра внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський.

Міністр сказав “Після публікації 8 вересня цього року директив Європейської комісії про заборону в’їзду до Європейського Союзу автомобілів, зареєстрованих в Росії, хочу повідомити, що ця заборона на польському кордоні набуде чинності від завтрашнього дня. Вона набуває чинності сьогодні опівночі”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Міністр пояснив, що це означає заборону на в’їзд до польської держави легкових автомобілів, зареєстрованих у Росії.

“Російські вантажівки вже підпадали під цю заборону. Зараз ми закриваємо цю справу. Жоден російський автомобіль не в’їде до Польщі. Пані та панове, це стосується всіх автомобілів, як тих, що використовуються в комерційних цілях, так і приватних – незалежно від того, чи керує автомобілем або володіє ним громадянин Росії, чи громадянин іншої країни”,- оголосив Камінський.

За його словами, правило таке: “автомобіль, зареєстрований в Росії, не має права в’їжджати до Польщі”. Також він додав, що це ще один елемент санкцій, накладених на росію та її громадян. З огляду на те, що росія зараз несе загрозу міжнародній безпеці.