Південна Корея продасть США зброю для Збройних сил України

Південна Корея вперше продасть артилерійські снаряди, призначені українським силам, через конфіденційну угоду про зброю між Сеулом і Вашингтоном. Завдяки цьому українські артилерійські підрозділи мають бути забезпечені щонайменше на кілька тижнів інтенсивних боїв.

Про це пише видання The Wall Street Journal

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Представники США, повідомили, що США закуплять 100,000 снарядів до гармат калібру 155 мм, які будуть передані Україні, чого має вистачити для забезпечення українських артилерійських підрозділів щонайменше на кілька тижнів інтенсивних бойових дій.

Проведення угоди через США дозволяє Південній Кореї дотриматися свого публічного зобов’язання не надсилати смертоносну військову підтримку Україні, одночасно допомагаючи Вашингтону, головному союзнику Сеула у стримуванні Північної Кореї.

Ця угода дозволить американцям забезпечувати Україну артилерійськими снарядами не виснажуючи своїх запасів, які, за визнанням офіційних осіб, швидко зменшуються, що стурбувало Вашингтон.

Раніше міністр оборони Південної Кореї Лі Чжон Соп зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном і в принципі погодився на артилерійську угоду.

Міністр оборони Південної Кореї Лі Чжон Соп зустрічається з міністром оборони США Ллойдом Остіном (Фото: Shawn Thew/EPA/Shutterstock).

“Переговори ведуться на основі того, що США будуть кінцевим користувачем”, – говориться у заяві.

Раніше цього місяця США відправили партію американських артилерійських снарядів зі своїх запасів у Південній Кореї до України, про що раніше не повідомлялося і не визнавалося Міністерством оборони.

Головне фото: Української артилеристи (Джозеф Сивенький/Wall Street Journal).

%d блогерам подобається це: