fbpx
китай

Після масових протестів: Китай оголосив про скасування деяких з найсуворіших обмежень проти COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Після хвилі протестів Китай оголосив про скасування деяких з найсуворіших обмежень проти COVID-19. Про це пише https://zn.ua/.

Також скасовано необхідність пред’являти усюди тести на COVID-19, зроблені не більш ніж 48 годин до пред’явлення, та «зелений» паспорт здоров’я, який відображається в додатку для смартфона. Винятком будуть такі вразливі місця як дитячі садки, заклади догляду за людьми похилого віку та школи. Також обмежено масштаби карантину окремими поверхами та будинками, а не цілими районами та околицями.

Люди з позитивним тестом на вірус тепер зможуть ізолюватися вдома, а не в переповнених і антисанітарних польових госпіталях, а школи, де не було спалахів, повинні повернутися до офлайн навчання.

Згідно з новими заходами, локдауни можуть тривати не довше п’яти днів, якщо не буде виявлено додаткових випадків. Також будуть зняті обмеження на продаж ліків від застуди, та буде активізовано щеплення для людей похилого віку.

Накази підприємствам і транспортним компаніям про призупинення послуг будуть скасовані, і більше уваги буде приділено громадській безпеці. Також більше не блокуватимуть пожежні виходи у будівлях, де оголошено карантин.

Пом’якшення були введені після недавніх вуличних протестів у кількох містах проти суворої політики «нульового COVID-19», яка вже триває четвертий рік, і яку звинувачують у тому, що вона підриває звичайне життя, водночас завдаючи серйозного удару національній економіці. Під час  протестів також були заклики до лідера Сі Цзіньпіна піти у відставку.

Це вас теж може зацікавити: