fbpx

Перша перемога України на переговорах – це їх перенесення з Білорусі

Діліться інформацією з друзями:

Підсумки українсько-російських переговорів у Стамбулі: Давид Арахамія

▪️Наша перша перемога – це перенесення переговорів з Білорусі до Туреччини. Ми розглядаємо Туреччину як одну з гарантій безпеки України.

▪️Ми знаємо, що система безпеки світу дала тріщину. Наша пропозиція, ми працювали над форматом, але ми нічого не підписуємо, про нову систему гарантій безпеки для України. Це новий міжнародний договір, який ратифікують. Ми навчені Будапештським меморандумом.

▪️Країни-гаранти за аналогом 5 статі НАТО, протягом 3 днів будуть проводити консультації. Країни-гаранти будуть зобов’язані надати допомогу, в тому числі військову і захист неба.

▪️Серед гарантів Україна бачить країни Радбезу ООН, включно з Великою Британією, КНР, США, Францією, Туреччиною, Німеччиною, Канадою, Польщею, Ізраїлем.

▪️Ми пропонуємо зробити вільне приєднання до договору гарантій: якщо інші країни хочуть приєднатися, ми дамо їм таке юридичне право.

▪️В нас неврегульовані питання із ОРДЛО і Кримом, тому поки гаранти не будуть працювати на ці території. Деякі країни дали вже попереднє погодження. Це та система на якій ми хочемо побудувати нове майбутнє України. Також ці гаранти мають допомагати вступати в ЄС.

Повідомляє Телеграм-канал