fbpx
Ізраїль

П’ять тисяч ракет та снарядів випущено по Ізраїлю

Діліться інформацією з друзями:

П’ять тисяч ракет та снарядів випущено по Ізраїлю за перші 20 хвилин. “Хамас” оголосив про початок операції “Повінь”.

“Хамас” оголосив про початок операції “Повінь”. Всього за 20 хвилин по Ізраїлю випустило п’ять тисяч смертоносних ракет та снарядів, повідомляє український журналіст Цаплієнко

Також є інформація про захоплення бойовиками двох ізраїльських військових та декілька одиниць техніки. Армія Ізраїлю оголосила збір резервістів., що Ізраїль втратив контроль над однією зі своїх баз на кордоні з Газа. Бойовики взяли в полон військовослужбовців, а також розстрілюють цивільні автівки.

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант оголосив надзвичайну ситуацію у радіусі 80 кілометрів від сектору Газа. У цю територію входять великі міста Тель-Авів та Беер-Шева. Таке розпорядження дозволяє військовослужбовцям обмежувати збори людей та закривати території для їхнього переміщення.

Окрім того, глава оборонного відомства схвалив широкомасштабний призов резервістів після раптового нападу на Ізраїль. Кількість призваних резервістів залежатиме від потреб військових.

Армія оборони Ізраїлю опублікувала карту, на якій видно, які території найбільше постраждали від масованого ракетного обстрілу. Також у відомстві заявили, що готові до протистояння із терористами. Підтверджується, що терористи проникли в Ізраїль із сектора Гази. Мешканців Ізраїлю попросили залишатися у своїх будинках, повідомляють журналісти.

Читайте також: Перший науковий пікнік відбудеться у Рівному