fbpx

Новим прем’єр-міністром Великобританії стане Елізабет Трасс

Діліться корисною інформацією з друзями:

Британський уряд очолить Елізабет Трасс – 47-річна політикиня з Консервативної партії (торі), яка хоче, щоб її вважали новою “залізною леді”. Вона обіцяє знизити податки і закликає зупинити Путіна.

Саме їй віддали свої голоси більшість партійців – вона набрала близько 81 тисячі голосів, а її конкурент Ріші Сунак – 60 тисяч. Про це сьогодні, 5 вересня, оголосили на спеціальному засіданні партії.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Переможець на цих виборах лідера партії, де голосують лише члени Консервативної партії, автоматично стає головою британського уряду.

Формально Трасс ще має призначити королева, це відбудеться 6 вересня.

Трасс навчалась в Оксфордському університеті і працювала економісткою, перш ніж стати заступницею директора аналітичного центру Reform.

З вересня 2012 до липня 2014 року була парламентською заступницею міністра, відповідала за освіту і догляд за дітьми у Міністерстві освіти.

Є авторкою і співавторкою низки статей і книг, у тому числі After the Coalition (2011) і Britannia Unchained (2012).

Після відставки Бориса Джонсона з посади прем’єр-міністра Великої Британії та голови Консервативної партії на тлі урядової кризи стала однією із восьми кандидатів на виборах голови Консервативної партії. За підсумками останнього парламентського голосування вийшла до фінального раунду з Ріші Сунаком.

Джерело: https://www.bbc.com/