fbpx

На карантин відправили 2 школи, 20 класів і 4 дитсадки

Вже дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, повідомляє Big Kyiv.

“На сьогодні дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Через захворювання учнів на коронавірус. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Я знову звертаюся до батьків: якщо зранку ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не ведіть її в садочок чи школу! Будьте уважними до здоров’я своїх дітей та безпеки інших дітлахів!” – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в навчальних закладах. Так, всі муніципальні заклади освіти отримали необхідні дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Усі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус. Учням та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють.

“Більше того, задля посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на закупівлю необхідних засобів для шкіл. До 40 мільйонів гривень. Спочатку, як я говорив, на ці заходи спрямували 30 мільйонів”, – додав мер.

У Києві за добу зафіксовано 319 випадків COVID-19. Лідери – Дарницький і Дніпровський райони

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram