На Білорусь можуть бути накладені нові санкції, якщо вона все більше буде долучатись до війни в Україні.
Про це 11 жовтня на французькому радіо сказала міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна, повідомляє “Європейська правда”.
Пані міністр сказала, що “питання Білорусі, безумовно, буде на порядку денному” на зустрічі лідерів G7 у вівторок.
“Будь-яка додаткова підтримка війни Росії в Україні призведе до додаткових санкцій”, – попередила вона Мінськ.
Як ми вже раніше повідомляли, самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко 10 жовтня заявив, що він і президент рф владімір путін домовились розгорнути спільне регіональне угруповання військ.
Він повідомив, що незабаром у Білорусь повернуться російські війська.
Генштаб ЗСУ 9 жовтня повідомляв, що найближчим часом Білорусь планує передати рф 13 ешелонів з озброєнням та військовою технікою (219 платформ), боєприпасами (28 вагонів) та військово-технічним майном.
На фото: міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна.

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
