Президент білорусі про розгортання “спільного регіонального угруповання військ”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що домовився з володимиром путіним про розгортання “спільного регіонального угруповання військ”.

Про це повідомляє державний білоруський пропагандистський ресурс інформаційне агентство Белта.

“У зв’язку із загостренням на західних кордонах союзної держави ми домовилися про розгортання регіонального угрупування російської федерації та республіки білорусь. Це все за нашими документами. Якщо рівень загрози сягає нинішнього рівня, як зараз, ми починаємо задіювати угруповання союзної держави. Основа (я завжди про це говорив) цього угруповання – армія, збройні сили республіки білорусь. Повинен вас інформувати, що формування цього угрупування розпочалося. Воно йде вже, мені здається, протягом двох днів. Віддане було моє розпорядження, щоб ми розпочали формування цього угруповання”, – заявив Лукашенко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Нещодавно він також заявив, що його “неофіційними каналами” попередили про те, що нібито по білорусі буде завдано удару з території України, через що мзс білорусі вручило дипломатичну ноту послу України Ігорю Кізіму. Київ звинуватили у нібито підготовці удару по їхній країні.

Фото: Reuters