fbpx

Минулої доби вибули з України понад 33 тисячі осіб

Діліться інформацією з друзями:
За добу 3 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 58 тисяч осіб та 13 тисяч транспортних засобів. Відносно 2 квітня пасажиропотік на західній ділянці кордону зменшився майже на 10 тисяч подорожніх.
Про обстановку на пунктах пропуску на західноум кордоні повідомляє Державна прикордонна служба України.
Минулої доби вибули з України понад 33 тисячі осіб. Майже 22 тисячі з них перетнули кордон через українсько-польську ділянку, решта – через пункти пропуску у Закарпатській та Чернівецькій областях. Наразі на усіх вищевказаних напрямках черги пішоходів і транспортних засобів відсутні.
До України за минулу добу прибули понад 25 тисяч осіб, більше 22 тисяч з них – українці. Крім того, оформлено понад 390 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.
Українцям рекомендують відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.
Також нагадують, що усі пункти пропуску на західному кордоні (за винятком ППр «Дзвінкове» та «Косино» – https://cutt.ly/1DZ5uF4) працюють у цілодобовому режимі.