fbpx

Латвійська поліція попередила про штрафи за автомобільні наклейки «Я – русский»

Поліція Латвії попереджає про штрафи за автомобільні наклейки «Я – русский». Про це відомство повідомило на своїй сторінці у соціальній мережі твіттер.

У відомстві заявили, що на тлі війни в Україні використання на автомобілях «потенційно провокаційних написів» є неприпустимим.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Державна поліція при виявленні транспортних засобів, покритих такими написами, негайно накаже особам їх прибрати, а також роз’яснити мету та мотивацію розміщення такого напису. Ці особи можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності», – йдеться у повідомленні.

Крім того, відомство запропонувало місцевим жителям звертатися до поліції при виявленні подібних написів на машинах.

Як повідомляє телеканал «Настоящее время», з такою заявою департамент поліції країни виступив після того, як в інтернеті з’явилося фото автомобіля з латвійськими номерами, на склі якого було наклеєно напис «Я – русская».

25 вересня у соцмережах повідомлялося, що у Таллінні (Естонія) поліція змусила росіян здирати з машин наліпки «я русский»

На це поскаржилися самі росіяни, опублікувавши відповідне відео, на якому вони в нападі безпорадної злості ображають правоохоронців, які змусили їх віддирати провокаційні написи.

росіян в Талліні заставляють здирати наліпки "я - русский".
Фото із соцмереж.

«Вони нас змусили знімати всі наклейки… Він сказав, якщо ми не знімемо цю провокацію, то вони заберуть машину на штрафстоянку. Вони ** перевзуті. А ми ще наклеїмо. Естонія відстій», — заявив один зі скривджених «ватників».

Головне фото: із сторінки Latvijas vatņiki у соцмережі X.

Читайте також: росіянка приїхала в Україну за полоненим чоловіком: його реакція – неоднозначна