Криваві пакунки отримують українські посольства

Діліться корисною інформацією з друзями:

Криваві пакунки в середині яких були навіть очі тварин надходять в українські посольства. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у Facebook.

За його словами, після теракту в Іспанії такі криваві пакунки отримали посольства в Угорщині, Нідерландах, Польщі, Хорватії, Італії, генеральні консульства в Неаполі та Кракові, консульство в Брно. Вони були змочені рідиною характерного кольору та мали відповідний запах.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У чеському Брно поліція оточила українське консульство через підозрілу посилку. В бандеролі виявили вибуховий пристрій — пакунок вже досліджує поліція. Посольства та консульства України продовжують отримувати погрози в світі. Через кілька днів після вибуху в українській дипустанові в Мадриді вже у шести країнах відомства отримали закривавлені посилки. Ще два посольства України отримали листи з погрозами.  Посольство в США отримало лист з ксерокопією критичної статті про Україну, але, як і більшість інших конвертів, цей лист синхронно з іншими надійшов із території однієї європейської країни.

«Маємо підстави вважати, що відбувається добре спланована кампанія терору та залякування посольств і консульств України. Не маючи змоги зупинити Україну на дипломатичному фронті, нас намагаються залякати. Однак можу одразу сказати, що ці спроби марні. Ми й надалі ефективно працюватимемо на перемогу України», – наголосив міністр закордонних справ Dmytro Kuleba.
Як повідомляє речник, українські дипломати і надалі будуть успішно працювати над зміцненням обороноздатності України та забезпеченням українців необхідним енергетичним обладнанням для проходження зими. Українська сторона взаємодіє із правоохоронцями іноземних країн задля розслідування всіх випадків погроз, встановлення причетних осіб та притягнення їх до відповідальності. За дорученням Дмитра Кулеби всі українські посольства та консульства переведені в режим посилених заходів безпеки.
Українські дипломати закликали іноземні уряди ґарантувати максимальний захист українських дипломатичних установ відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини.Києво-Печерську лавру перевірятимуть два місяці